Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
: : Архіви : :
Березень 2020 (16)
Лютий 2020 (13)
Січень 2020 (30)
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (11)
Жовтень 2019 (14)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :

В УМОВАХ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ Й УГОДИ МОЖУТЬ СТАТИ «ПОДУШКОЮ БЕЗПЕКИ» ДЛЯ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛОК Резолюцією VII З’їзду ФПУ «Профспілки – за результативний соціальний діалог в інтересах добробуту громадян»передбачено одне з головних завдань підтримка пропозицій щодо поширення колективних договорів – тільки на членів профспілок (працівників), від імені яких укладено такі договори, а сфери дії угод на всіх суб’єктів господарювання.

Під час підготовки проекту нової редакції Закону України «Про колективні угоди й договори» тристоронньою робочою групою при Національний тристоронній соціально-економічній раді сторонам вдалося домовитися щодо компромісної редакції відповідних положень, зокрема в частині приєднання профспілок до укладеного колективного договору.

Про заробітну плату вчителів,  викладачів, керівників гуртків – сумісників Відповідно до пункту 68 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102, оплата праці педагогічних працівників здійснюється за тарифікацією.

Погодинна
оплата праці педагогічних працівників провадиться лише у випадках заміни тимчасово відсутніх інших педагогічних працівників, якщо така заміна тривала менше двох місяців, а понад цей термін – за тарифікацією з першого дня заміни (пункт 73 Інструкції).