Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
: : Архіви : :
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
: : Актуальні документи : :
Протестна акція профспілок в Кропивницькому
Протестна акція профспілок в Кропивницькому 9 жовтня Федерацією профспілок Кіровоградської області проведено Інформаційну акцію біля будівлі міської ради та на площі Героїв Майдану неподалік Кіровоградської ОДА.

В межах задекларованої програми, 9 жовтня по всім регіонам проходять протестні дії, а 17 жовтня планується Всеукраїнська акція протесту профспілок у м. Києві.

У попереджувальній акції активну участь взяла обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, шляхом проведення в першій половині дня в кожному закладі освіти профспілкових зборів, засідань виборних профспілкових органів, на яких підтримані вимоги та визначені шляхи їх реалізації:

ВИМОГИ
Профспілки працівників освіти і науки України


1. Встановити у Державному бюджеті України на 2019 рік розмір:
прожиткового мінімуму для працездатних осіб на рівні, не меншому:
з 1 січня – 5167 гривень, з 1 липня – 5335 гривень, з 1 грудня – 5503 гривні;
мінімальної заробітної плати з 1 січня у розмірі 7 751 гривні, з 1 липня – 8 003 гривні, з 1 грудня – 8 255 гривень.

2. Забезпечити встановлення у 2019 році розміру посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії на рівні трьох мінімальних заробітних плат та науково-педагогічного працівника на 25% вище відповідно до статті 61 Закону України «Про освіту» з вилученням з його Прикінцевих положень норми щодо чотирьох прожиткових мінімумів.

3. Забезпечити встановлення розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС на рівні не нижче мінімальної заробітної плати.

4. Забезпечити виключення з розміру мінімальної заробітної плати доплат, надбавок, премій, винагород та інших виплат з відновленням редакцій статті 95 Кодексу законів про працю України, статті 3 Закону України «Про оплату праці».

5. Передбачити в Державному бюджеті України на 2019 рік обсяги видатків на освіту не менше 7% ВВП відповідно до статті 78 Закону України «Про освіту» замість запропонованих 6,13%.

6. Не допустити припинення безстрокових трудових договорів з вчителями пенсійного віку та укладення з ними строкових на 1 рік.

7. Збільшити обсяги видатків на виплату академічних стипендій учням та студентам пропорційно збільшенню прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

8. Не допустити передачу фінансування державних вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації з державного бюджету на місцеві бюджети.

9. Забезпечити підвищення на 10% розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічним працівникам з 1 вересня 2018 року.

В другій половині дня в приміщенні Будинку профспілок були проведені збори профактиву області, схвалено вимоги до кабінету міністів України, Верховної Ради та прийнято резолюцію.

Виступ очільник обласної Профспілки працівників освіти і науки України Петрова Сергія Юрійовича на зборах профактиву області:

Шановні учасники зборів профспілкового активу області!


Ми зібралися в цьому залі напередодні Всеукраїнської акції протесту щоб висловити своє рішуче НІ порушенню прав людини праці, зокрема права на достойну заробітну плату, продемонструвати свою єдність і згуртованість у досягненні поставлених цілей.

Мета нашого сьогоднішнього заходу - привернути увагу всіх гілок влади від центральної до місцевої, органів місцевого самоврядування, ОТГ до існуючих проблем, упередити акції протесту у м. Києві і змусити сторони соціального діалогу сісти за стіл переговорів та домовлятися.

Як і в кожній галузі в освіті існує ціла низка невирішених проблем, серед головних: недостатність фінансування галузі (замість 7% від ВВП у 2018 році передбачено 6,7%), невідповідність ст.61 ЗУ «Про освіту» рівня оплати праці, недостатність освітянської субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (більше 100 млн. грн.), що призвело в багатьох територіях області до зменшення виплат надбавки за сумлінну працю, грошової винагороди, доплат за інклюзію тощо, нерівність з січня 2018 року у оплаті праці між педпрацівників що фінансуються з державного бюджету за рахунок освітньої субвенції і з місцевого, які отримують її на 10% меншу, і саме головне ігнорування владою профспілкових пропозицій та зауважень до Державного Бюджету України на 2019 рік.

Ми звертаємося до присутніх на нашому зібранні представників обласної та міської влади і просимо підтримати наші законні обґрунтовані вимоги та пропозиції, висловити спільно наше занепокоєння прогнозними показниками проекту ДБУ на 2019р., і одночасно мобілізувати власні ресурси в. т.ч. залишки освітньої субвенції (а їх наразі у всіх місцевих бюджетах Кіровоградщини більше 130 млн. грн.), кошти на депозитах та ін., та внести зміни до місцевих бюджетів на 2018 рік з метою збільшення видатків на освіту, зокрема на оплату праці працівників галузі.

Наші головні вимоги:
- в ДБУ на 2019р. передбачити реальний прожитковий мінімум та встановити мінімальну заробітну плату на рівні не менше 7750 грн.;
- зупинити підвищення цін на природний газ, тарифи на електроенергію та житлово-комунальні послуги;
- припинити державне рейдерство майна профспілок та наступ на їх права.

Освітяни області вимагають:
- передбачити у ДБУ на 2019 р. обсяги видатків на освіту не менше 7% від ВВП, згідно ст.78 ЗУ «Про освіту»
- встановити розмір посадового окладу для педагогічних працівників на рівні 3 мінімальних заробітних плат у відповідності до ст.61 ЗУ «Про освіту», а для вищої школи - на 25% вище;
- збільшити обсяги видатків на виплату академічних стипендій учням та студентам вишів;
- не допустити передачі фінансування державних вищих закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації з державного на місцеві бюджети.

Ще раз хочу підкреслити, що мета наших дій – показати що профспілки є реальними захисниками працюючих, учнівської та студентської молоді, що за нами стоять трудові колективи, а це живі люди які не можуть сьогодні жити на цю заробітну плату, утримувати власну сім’ю, сплачувати завищені комунальні послуги, виховувати і одягати дітей, дбати про здоров’я свої родини та ін. і ми, підкреслюю, вимушені виходити на Всеукраїнську акцію протесту, проте маємо надію, що влада дослухається до наших вимог, спрацює на випередження і сяде за стіл переговорів не чекаючи 17 жовтня – пікетування Кабінету Міністрів та Верховної ради України.

В разі невиконання, або виконання не в повному обсязі наших вимог вдатися до більш рішучих дій використовуючи наданні профспілкам права та повноваження.

Шановні спілчани! Об’єднаймо наші сили у захисті законних прав та інтересів людини праці.
Коли ми єдині – ми непереможні.

Протестна акція профспілок в Кропивницькому
Протестна акція профспілок в Кропивницькому


  • Розділ: --- |
  • Автор: Lenchik
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 123 |
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.