Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
: : Архіви : :
Червень 2024 (10)
Травень 2024 (7)
Квітень 2024 (12)
Березень 2024 (7)
Лютий 2024 (6)
Січень 2024 (10)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Сортувати статі за: датою | популярністю | відвідуванням | коментарями | алфавітом

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК  №1 На допомогу профспілковому активу та керівникам закладів освіти обкомом профспілки підготовлено інформаційний вісник №1 "Правові рекомендації щодо організації роботи закладів освіти під час карантину, запровадженого у зв'язку поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2"

Завантажити інформаційний вісник:metodichka_covid-19_schen-2021.pdf [709,71 Kb]
Методичні рекомендації  щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України  від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати,  особливості проведення індексації та внесення змін до деяких  нормативно-правових актів»

З набранням чинності постанови  Кабінету  Міністрів України від  9  грудня  2015  року  №1013  «Про  упорядкування  структури  заробітної  плати, особливості проведення індексації та внесення  змін до деяких нормативно-правових актів» було змінено порядок нарахування заробітної плати працівників бюджетної сфери, зокрема галузі освіти: підвищено розміри посадових окладів та ставок заробітної плати, визначено розміри доплат і надбавок у повному обсязі, додатково виділені кошти на преміювання з метою «штучного» вирівнювання розмірів заробітної плати до рівня проіндексованої, тобто «обнулення» індексації. Ці заходи носили тимчасовий характер до час у введення в дію Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік».

 

Проте, реалізація вказаної постанови на практиці викликала ряд запитань, надати відповіді на які – мета даних методичних рекомендацій.

Сподіваємося, що вони будуть використанні виборними органами профспілки, комісіями по трудових спорах для зняття соціальної напруги у трудових колективах.

 

Голова обкому профспілки Скалько С.Л.,

юрисконсульт Гостєва С.А.

 

 Порядок стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

       Однією з основних функцій професійних спілок є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки серед яких пріоритетними є питання заробітної плати. Стаття 43 Конституції України гарантує кожному працівнику право на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Право працівників на своєчасне одержання винагороди за працю захищене законом, в тому числі  ст. 115 Кодексу законів про працю України і ст. 24 Закону України «Про оплату праці»  згідно яких роботодавець зобов'язаний здійснювати виплату заробітної плати найманим працівникам регулярно в робочі дні у строки, установлені колективним договором з обов'язковим дотриманням таких вимог:

по-перше, не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів,

по-друге, не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. 

 

 Порядок укладання колективного договору    

Кіровоградським  обласним комітетом  профспілки працівників освіти і  науки України з метою надання практичної допомоги при веденні колективних переговорів та укладення колективного договору розроблено зразок колективного договору.

       Нормативні документи та роз’яснення, подані у цьому збірнику, допоможуть членам профспілки більш детально розібратися у складному колдоговірному процесі .

      Сподіваємося, що ці матеріали будуть добрим посібником у практичній роботі профспілкових організацій по забезпеченню соціального захисту працівників освіти. 

 ПОРЯДОК НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ВІДПУСТОК 

     Закон України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-, статті 74–84

 

КЗпП України та інші законодавчі акти встановлюють державні гарантіїправа на

 

відпустки, визначають умови, тривалість і порядок надання їх працівникам для 

 

відновлення працездатності, зміцнення здоров'я, а також виховання дітей,

 

задоволення власних життєво важливих потреб і інтересів, всебічного розвитку особистості.