Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Червень 2022 (20)
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (15)
Березень 2022 (30)
Лютий 2022 (1)
Січень 2022 (8)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Вітаємо колег із присудженням освітянських відзнак

 2012 рік був позначений багатьма нововведеннями і змінами, що спонукали до наполегливого   пошуку оптимальних шляхів розвитку освітянської галузі. Це не залишилося непоміченим педагогічною громадою, студентами, суспільством.

Традиційне щорічне опитування читачів всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта» з приводу визначення найяскравіших постатей в українській освіті принесло до редакції значно більше, аніж у попередні роки, імен сподвижників, майстрів педагогічної справи. 

У рейтинговому голосуванні серед претендентів, освітянські відзнаки присуджено і лідерам профспілкових організацій, які послідовно, мужньо захищають права та інтереси людей величної професії – освітян свого регіону – головам чотирьох обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України. 

Так, кращим освітянином року, лауреатом відзнаки «Засвіти  вогонь» визнано Асю Горшкову – голову Донецької обласної організації Профспілки – за сподвижництво в інформаційному забезпеченні та вдосконаленні форм і методів внутріспілкової діяльності у захисті трухових і соціально-економічних прав педагогів. 

Кращим освітянином року, лауреатом відзнаки «Засвіти вогонь» визнано Марію Яцейко – голову Львівської обласної організації Профспілки – за сподвижництво у відстоюванні соціальних прав педагогів та вчених області. 

Кращим освітянином року, лауреатом відзнаки «Народ мій завжди буде» визнано Ольгу Жалдак – голову Черкаської обласної організації Профспілки – за організацію ювілейної Захарівської конференції, низки виставок, естафет, публікацій та масових заходів на відзначення та увічнення пам’яті Народного учителя – Олександра Антоновича Захаренка.

Кращим освітянином року,  лауреатом відзнаки «Малиновий дзвін душі» визнано Світлану Скалько – голову Кіровоградської обласної організації Профспілки – за активне впровадження в практику діяльності освітянських закладів області кращого досвіду інших регіонів, плідну співпрацю з органами місцевої влади та громадськими організаціями. 

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.