: : Навігація : :
: : Календарь : :
: : Архіви : :
: : Партнери : :
Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією
- Гість
Будь ласка, зареєструйтесь
: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
: : Актуальні документи : :
- ВІДПОЧИНОК. САНАТОРІЙ ЧЕРЕМОШ. МОРШИН
- Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому від...
- Статут профспілки працівників освіти і науки України
- Завантажити статут [attachment=305] ...
- КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР (УГОДА) між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2012– 2015 роки
- Завантажити угоду [attachment=2] ...
- Розмір мінімальної заробітної плати: позиція профспілок
- В основу державної соціальної політики покладено ідею соціальних мінімумів: прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, ака...
- Контакти
- КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ &nb...
МКП вітає нову програму МОП щодо прожиткового мінімуму

Після тривалих зусиль профспілок МОП надаватиме технічну підтримку урядам і соціальним партнерам, щоб сприяти впровадженню прожиткового мінімуму на основі принципів соціального діалогу та тристороннього співробітництва: між урядами, роботодавцями та профспілками.
Ця ініціатива базується на історичному консенсусі, досягнутому в лютому 2024 року, коли сторони погодили єдине розуміння самого поняття прожиткового мінімуму та ключових принципів для його обрахунку й реалізації.
Програма має стати важливим інструментом для подолання розриву між чинною мінімальною зарплатою і реальними витратами на життя, адже, за оцінками, кожен п’ятий працівник у світі – а це понад 660 мільйонів людей – отримує зарплату нижчу за межу бідності.
За словами генерального секретаря Міжнародної конфедерації праці Люка Тріангла, цей крок є довгоочікуваним, адже настав час, аби кожен працівник у світі мав змогу заробляти на гідне життя. Він закликав уряди і роботодавців забезпечити реальний соціальний діалог та впровадити прожитковий мінімум через підвищення мінімальної зарплати і розвиток колективних переговорів.
Міжнародна організація праці працюватиме з урядами та соціальними партнерами над розробкою надійних оцінок прожиткового мінімуму, які допоможуть вести переговори про адекватну, науково обґрунтовану заробітну плату, а також над зміцненням інститутів встановлення заробітної плати, а саме колективних переговорів та тристоронніх систем мінімальної заробітної плати.
МОП також працюватиме над зміцненням національних інститутів встановлення заробітної плати, зокрема через ратифікацію та імплементацію Конвенції № 131.
Програма має на меті зробити справедливу оплату праці реальністю – не лише як соціальний і моральний стандарт, а й як фундамент інклюзивного, сталого економічного розвитку.
За матеріалами – ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
- Розділ: Офіційні документи та повідомлення » Інформація про найважливіші події
| - Автор: Lenchik
- Коментарів: 0
- Переглядів: 11
|
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.