Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Квітень 2021 (1)
Березень 2021 (14)
Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (9)
Листопад 2020 (5)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
НЕ УРОКАМИ ЄДИНИМИ ЖИВЕ УЧИТЕЛЬ…

Новорічні свята вже остаточно минули і залишили для школярів і педагогів району лише приємні спогади про канікули та відпочинок. Усе освітянство з головою поринуло в роботу: ще б пак – другий семестр в самому розпалі, а на горизонті весняна пора екзаменів.

«А чи не час підвести перші підсумки?» – подумали молоді вчителі-першорічники. Подумали – і зібралися на друге засідання Клубу молодого вчителя. Тим паче, що послухати і подивитися, було на що.

Цього разу в засіданні, яке відбулося 30 січня на базі Новгородківського БДЮТ, взяло участь 12 молодих вчителів, а саме: Журавель Марина Олександрівна, Іщенко Валентина Павлівна, Бенюк Марина Сергіївна, Лисенко Тетяна Ігорівна, Цибенко Вікторія Олександрівна, Степаненко Олександр Володимирович (молоді педагоги Новгородківського НВК), Кісіль Сергій Олександрович (Тарасівський НВК), Коваль Олексій Олександрович, Малеш Олена Вікторівна (Новгородківський НВК ім. П.Ф. Козуля), Черевченко Антоніна Сергіївна (Інгуло-Кам’янський НВК), Склезь Людмила Володимирівна (Верблюзька ЗОШ І – ІІ ст.), Мєдніков Дмитро Миколайович та Павліченко Аліна Юріївна (Білозернівський НВК).

З моменту останньої зустрічі юні педагоги, поза сумнівом, стали мудрішими та досвідченішими (у перший рік роботи – день за п’ять!!!), але досвід, як-то кажуть, в портфелі не носити.  Тому відкриті уроки, які дбайливо і дуже професійно підготували для нас вчителі Новгородківського НВК, відвідали з превеликим задоволенням. Педагоги вражали нас нестандартними методами навчання, своєю креативністю і «молодіжністю» у спілкуванні з дітьми. Урок пролетів, як одна хвилинка.

Після відкритих занять до нас (за численними проханнями!) знову завітав Черкас Сергій Степанович – практичний психолог. Нехитрими, але дуже цікавими вправами він знімав з нас стрес, напругу і психологічні зажими, до яких з такою професією не звикати (жарт).

Насамкінець, за чашечкою кави клубівці обговорили свої спільні плани на весну, зокрема підготовку до районного конкурсу «Міс та Містер Освітяни Новгородківщини – 2013». За результатами цього конкурсу буде обрано учасника традиційного обласного зльоту молодих вчителів.

Сподіваємося, атмосфера зустрічі підбадьорить нашу молодь і спрямує на успіхи в подальшій роботі. Тримайтесь! Скоро весна!

Особливу вдячність хочеться висловити Новгородківському райкому профспілки працівників освіти за допомогу в проведенні   зустрічі!

 

        А. ГОНЧАРЕНКО, голова Новгородківського районного Клубу молодого вчителя

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.