: : Навігація : :
: : Календарь : :
: : Архіви : :
: : Партнери : :
Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією
- Гість
Будь ласка, зареєструйтесь
: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
: : Актуальні документи : :
- ВІДПОЧИНОК. САНАТОРІЙ ЧЕРЕМОШ. МОРШИН
- Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому від...
- Статут профспілки працівників освіти і науки України
- Завантажити статут [attachment=305] ...
- КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР (УГОДА) між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2012– 2015 роки
- Завантажити угоду [attachment=2] ...
- Розмір мінімальної заробітної плати: позиція профспілок
- В основу державної соціальної політики покладено ідею соціальних мінімумів: прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, ака...
- Контакти
- КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ &nb...
КОНСУЛЬТАЦІЯ. ЩО РОБИТИ З НЕЗАКІНЧЕНОЮ СТОРІНКОЮ В ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ?

Відповідно до пункту 2.14 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення від 29 липня 1993 року № 58 (далі — Інструкція № 58), відомості про роботу вносяться у відповідні графи розділу «Відомості про роботу».
У разі, коли у трудовій книжці заповнені усі сторінки відповідних розділів, вона доповнюється вкладишем.
Вкладиш вшивається у трудову книжку, заповнюється і ведеться роботодавцем за місцем роботи працівника у такому ж порядку, що і трудова книжка.
Таким чином, навіть якщо за попередніми місцями роботи працівника записи було внесено в розділ «Відомості про нагородження», кадровикові слід завести вкладиш до трудової книжки, заповнити його відповідно до Інструкції № 58 та вшити його до трудової книжки працівника.
Записи з попередніх місць роботи залишаються як вони є, а запис про роботу на новому підприємстві потрібно внести до вкладиша відповідності до Інструкції № 58.
З огляду на зміст питання, можлива така ситуація, що у працівника в наявності трудова книжка зразка 1974 року (зелена, радянська) і відомості, зазначені в запитанні, вносили до частини трудової книжки російською мовою.
У такому разі потрібно подивитися, чи вносилися відповідні відомості до української частини. Якщо українська частина незаповнена, то допускається продовження її ведення у розділі «Відомості про роботу». Якщо в українській частині є хоча б один запис, то все ж таки варто завести вкладиш.
За матеріалами - Федерація професійних спілок України
- Розділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Коментарів: 0
- Переглядів: 9
|
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.