: : Навігація : :
: : Календарь : :
: : Архіви : :
: : Партнери : :
Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією
- Гість
Будь ласка, зареєструйтесь
: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
: : Актуальні документи : :
- ВІДПОЧИНОК. САНАТОРІЙ ЧЕРЕМОШ. МОРШИН
- Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому від...
- Статут профспілки працівників освіти і науки України
- Завантажити статут [attachment=305] ...
- КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР (УГОДА) між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2012– 2015 роки
- Завантажити угоду [attachment=2] ...
- Розмір мінімальної заробітної плати: позиція профспілок
- В основу державної соціальної політики покладено ідею соціальних мінімумів: прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, ака...
- Контакти
- КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ &nb...
Традиційно обком профспілки працівників освіти і науки України завершує рік проведенням пленуму. Цього разу обговорювався хід виконання Програми основних напрямів діяльності обласної організації профспілки працівників освіти і науки на 2015-2019 роки.
На що спрямовувалася діяльність обласної організації? Як зазначив в. о. голови обкому профспілки працівників освіти і науки Сергій Петров, в першу чергу на фінансове забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.
Щорічно опрацьовувалися проекти Основних напрямів бюджетної політики на відповідні роки та надавалися пропозиції у різні інстанції. Серед пропозицій – забезпечення державою конституційних гарантій у сфері освіти та праці, безоплатної середньої, дошкільної, позашкільної освіти незалежно від місця проживання, недопущення ліквідації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, у повному обсязі видатків на потреби загальноосвітніх та профтехзакладів, оплати праці на основі ЄТС...
- Разділ: ---
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 272
|
Римсько-католицька Церква і більшість протестантських церков відзначають Різдво за григоріанським календарем, у ніч проти 25 грудня. У 2019 році Різдво у християн західного обряду випадає на середу – 25 грудня. В Україні це свято – вихідний день.
Історія святкування Різдва
Перші відомості про святкування християнами Різдва відносяться до 4 століття. Згідно з однією із сучасних гіпотез, вибір дати Різдва стався через одночасного святкування ранніми християнами Боговтілення (зачаття Христа) та Великодня. Відповідно, в результаті додавання до цієї дати (25 березня) дев’яти місяців, Різдво випадає на день зимового сонцестояння.
У 13 столітті, за часів святого Франциска Ассизького, з’явився звичай виставляти в храмах для поклоніння ясла, в які поміщається фігурка Дитятка Ісуса. Згодом ясла стали ставити перед Різдвом не тільки в храмах, а й у будинках.
Пізніше у вівтарів в костелах починають встановлювати вінок з чотирма свічками, і в кожної неділі Адвента запалюється по одній свічці.
- Разділ: ---
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 253
|
Під час розгляду проекту постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2019р. № 1044 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019р. № 822 та зупинення її дії» ЦК Профспілки його не погодив та спрямував на адресу Спільного представницького органу об’єднань профспілок, представники якого брали безпосередню участь у засіданні Кабінету Міністрів України, звернення, в якому наголошено, що питання «Про реалізацію законодавчо встановлених норм щодо рівня оплати праці педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників з урахуванням постанови Уряду від 10.07.2019 № 822 та пов’язані з цим дії організаційних ланок профспілки» розглядалося президією ЦК Профспілки 23 жовтня 2019 року.
- Разділ: Соціально-економічний захист » Оплата праці
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 300
|