: : Навігація : :
: : Календарь : :
: : Архіви : :
: : Партнери : :
Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією
- Гість
Будь ласка, зареєструйтесь
: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
: : Актуальні документи : :
- ВІДПОЧИНОК. САНАТОРІЙ ЧЕРЕМОШ. МОРШИН
- Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому від...
- Статут профспілки працівників освіти і науки України
- Завантажити статут [attachment=305] ...
- КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР (УГОДА) між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2012– 2015 роки
- Завантажити угоду [attachment=2] ...
- Розмір мінімальної заробітної плати: позиція профспілок
- В основу державної соціальної політики покладено ідею соціальних мінімумів: прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, ака...
- Контакти
- КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ &nb...
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України подав пропозиції до проєкту Державного бюджету на 2025 рік, які спрямовані на поліпшення фінансування освітньої сфери та умов праці педагогів.
Пропозиції скеровано до Спільного представницького органу об’єднань профспілок та Народних депутатів України – членів Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.
Пропозиції Профспілки до проєкту Державного бюджету на 2025 рік
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 17
|
Заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк прокоментував «Єдиним новинам» питання оплати праці освітян у сюжеті щодо викликів, з якими стикаються вчителі та учні в умовах війни.
Нещодавно міністр освіти в інтерв'ю BBC заявив, що середня зарплата педагогів лише 12 тисяч гривень. Чи можуть вони сподіватися на збільшення заробітної плати або ж готові ще дужче затягнути паски? І головне, чи існують способи підвищити оклади вчителям – дивіться у сюжеті телеканалу «Інтер» для «Єдиних новин».
За матеріалами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 19
|
Зазвичай працівник має право звільнитись за власним бажанням не пояснюючи причини, подавши за 2 тижні письмову заяву. Але є випадки, коли можна звільнитись за власним бажанням раніше, вказавши в заяві дату звільнення та поважні причини, які визначені ч. 2 ст. 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) та ст. 4 Закону України від 15.03.2022 № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
Звільнення за власним бажанням: підстава та заява
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 37
|