Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Червень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
: : Архіви : :
Червень 2024 (10)
Травень 2024 (7)
Квітень 2024 (12)
Березень 2024 (7)
Лютий 2024 (6)
Січень 2024 (10)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Уряд не виконує профспілкових вимог
Уряд не виконує профспілкових вимог
У зв’язку з запитами з місць: "Чому ми вкотре виходимо на акцію протесту?", на передодні Всеукраїнської акції протесту обком профспілки працівників освіти і науки України доводить до відома спілчан інформацію про виконання вимог попередньої акції, у якій взяло участь понад 200 членів профспілки області.

1 вимога: Негайно переглянути встановлену ціну на природний газ для населення, а також тарифи на опалення та гарячу воду, забезпечивши визначення їх на економічно обґрунтованому рівні.
Дії та стан виконання вимоги: Утворено міжвідомчу робочу групу з опрацювання пропозицій щодо перегляду цін на природний газ, до складу якої увійшли представники профспілок і незалежні експерти України, представники Уряду.
- Відбулося 2 засідання міжвідомчої робочої групи (10 і 13 жовтня). Проте, за результатами 2 засідань членами міжвідомчої робочої групи не напрацьовано проектів рішень.
- Пунктом 3 Протоколу зустрічі Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань (від 24.10.2016 № 38734\0\1-16) передбачено проведення консультацій з профспілками з питань основних напрямів державної цінової і тарифної політики.
Вимогу вважати не виконаною, оскільки перегляду цін і тарифів на житлово-комунальні послуги не відбулося.

2 вимога:
Терміново внести зміни до Державного бюджету України на 2016 рік щодо підвищення розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та мінімальної пенсії до рівня фактичного прожиткового мінімуму, та передбачити кошти для підвищення базового тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з метою ліквідації грошового розриву з мінімальною заробітною платою.
Дії та стан виконання вимоги: Відповідно до п. 2.29 Генугоди КМУ зобов’язаний забезпечити у 2017 році скорочення грошового розриву між розміром посадового окладу (тарифної ставки) працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки і мінімальною заробітною платою на рівні, що перевищує прогнозний індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року).
Вимогу вважати не виконаною, оскільки не відбулося:
- перегляду з 1 жовтня 2016 р. розмірів прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати в бік їх збільшення;
- скорочення грошового розриву між базовим тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки та мінімальною заробітною платою.


3 вимога: За рахунок багатомільярдної економії від зниження державою удвічі розміру сплати єдиного соціального внеску, щоби компенсувати частину втрати від знецінення зарплат через дорожнечу.
Провести консультації з профспілковими комітетами і розпочати приведення частки заробітної плати у затратах на виробництво товарів та послуг до рівня європейських країн.
Дії та стан виконання вимоги: Генеральною угодою на 2016-2017 роки рекомендовано для включення до галузевих (міжгалузевих), територіальних угод та колективних договорів питання щодо заходів, спрямованих на збільшення частки оплати праці в операційних витратах з реалізованої продукції, робіт, послуг (п.2.41).
Вимогу вважати не виконаною, оскільки за станом на 1.10.2016 не відбулося підвищення оплати праці на 15%.

4 вимога: Невідкладно провести справедливу реформу оплати праці. Прийняти необхідні закони для недопущення зниження життєвого рівня громадян.
Дії та стан виконання вимоги: ФПУ розроблено та направлено парламентським фракціям проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку встановлення мінімальних гарантій в оплаті праці», який підтримано та зареєстровано народними депутатами.
Вимогу вважати не виконаною, оскільки не прийнято рішень щодо підвищення заробітної плати і пенсій.
  • Розділ: --- |
  • Автор: Lenchik
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 548 |
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.