Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Листопад 2022 (11)
Жовтень 2022 (12)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (10)
Липень 2022 (18)
Червень 2022 (25)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи

 

Цифровий час потребує нових форм та методів роботи для працівників відповідальних за інформаційно-аналітичну складову профспілки та профспілкових журналістів. А оперативне донесення відомостей до спілчан, поінформування суспільства про діяльність організації та співпраця з засобами масової інформації – актуальні питання, що сьогодні стоять у пріоритетах діяльності Профспілки працівників освіти і науки України. 

Саме тому ЦК Профспілки ініціював проведення семінару-тренінгу фахівців з інформаційної роботи виконавчих апаратів Кримської республіканської, обласних, Київської та Севастопольської міських організацій Профспілки, який розпочався 14 травня 2013 року у санаторно-оздоровчому таборі «Пуща-Водиця».

Майже три десятки відповідальних за комунікаційну складову територіальних організацій Профспілки підвищували власні фахові компетенції та ділилися досвідом роботи на місцях. 

Діловий тон навчанню задав виступ Голови Профспілки Георгія Труханова, який не лише окреслив основні вектори інформаційної політики Профспілки, а й акцентував увагу на проблемних моментах цієї ділянки роботи. 

Виступаючи перед фахівцями він, зокрема, зазначив, що ми не повинні відставати від міжнародної спільноти, бути настільки ж мобільними й відкритими для спілкування з навколишнім світом. «Не достатньо просто тримати «на плаву» власний веб-сайт чи газету, потрібно бути першими й оперативно подавати достовірну інформацію», –наголосив Георгій Федорович. 

Мотиваційні чинники та елементи організаційного зміцнення у своєму виступі розкрила заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко. Так, вона зупинилася на мотивації профспілкового членства шляхом проведення успішних інформаційних кампаній, широкого поінформування спілчан та проведення просвітницької роботи серед молоді. 

Наступна частина навчального часу мала більш практичний характер. До спілкування з профспілковими інформаційниками долучився доцент Могилянської школи журналістики Анатолій Яковець, який повністю заволодів увагою семінаристів, розкриваючи секрети успішних PR-кампаній, мистецтва комунікації зі ЗМІ. 

Так, другого навчального дня досвідом та дієвою системою   комунікації поділилися колеги зі столичної організації Профспілки. 

Перед гостями виступив голова Київської міської організації Профспілки Олександр Яцунь. Зосередивши увагу слухачів на векторах інформаційної діяльності, окремо зупинився на її основних принципах – об’єктивності, оперативності та відкритості для спілкування. На думку профспілкового лідера столиці усі інформаційні кампанії повинні бути спрямовані в першу чергу на пропаганду профспілкових ідей, чесне висвітлення діяльності організації. Адже це не лише вагомий мотиваційний чинник членства у профспілці, а й барометр її ефективності. 

Наступним пунктом програми семінару була презентація роботи Інформаційно-аналітичного центру Федерації профспілок України, яку провів завідувач відділу взаємодії зі ЗМІ Олексій Корецький. 

Приклади ефективної співпраці галузевої Профспілки з телевізійними каналами та провідними виданнями у коротких майстер-класах у прес-центрі ФПУ представила завідувач відділу інформаційного забезпечення так комунікації Інна Михальченко. Відповідаючи на запитання колег із регіонів особливий акцент було зроблено на проблемних моментах роботи профспілкового журналіста та практичні поради щодо їх усунення. 

Тему сучасності та майбутнього профспілок в Україні у комунікаційному просторі розкрив у своїй лекції політичний експерт Костянтин Матвієнко, який також поспілкувався з інформаційниками у рамках проведення семінару. Дискусія із політологом була досить жвавою, адже профспілковців цікавила його думка з проводу багатьох актуальних питань – політики, соціальної сфери, можливостей країни на міжнародній арені тощо. 

Протягом усіх днів тренінгу не переривався ланцюг самопрезентації учасників семінару. І кожен фахівець за допомогою слайдів, ілюстрацій, роздаткового матеріалу представив професійне інфополе орнагізаційної ланки та поділився власними професійними секретами. 

Урочистим моментом навчання стала церемонія вручення сертифікатів учасникам тренінгу. Такий завершальний акорд засвідчив пріоритетність інформаційного напряму діяльності Профспілки працівників освіти і науки України, посилення його шляхом підвищення компетенцій інформаційників з оперативного поширення інформації та створення позитивного іміджу організації у суспільстві. 

Завершилася робота загальним обговоренням тонкощів інформаційної роботи, нюансів співпраці з інформагенціями, елементами правого підґрунтя діяльності профспілкових журналістів. 

 

Прес-служба  Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України

 

14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи

14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи

14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи

14-16 травня відбувся семінар-тренінг фахівців з інформаційної роботи 

 

 

 

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.