: : Навігація : :
: : Календарь : :
: : Архіви : :
: : Партнери : :
Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією
- Гість
Будь ласка, зареєструйтесь
: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
: : Актуальні документи : :
- ВІДПОЧИНОК. САНАТОРІЙ ЧЕРЕМОШ. МОРШИН
- Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому від...
- Статут профспілки працівників освіти і науки України
- Завантажити статут [attachment=305] ...
- КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР (УГОДА) між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2012– 2015 роки
- Завантажити угоду [attachment=2] ...
- Розмір мінімальної заробітної плати: позиція профспілок
- В основу державної соціальної політики покладено ідею соціальних мінімумів: прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, ака...
- Контакти
- КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ &nb...
Обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України продовжує співпрацю з управлінням Державної служби якості освіти в Кіровоградській області щодо захисту прав учасників освітнього процесу

Управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області ініціювало засідання круглого столу «Якість освіти: досвід воєнних реалій», запросивши освітян та стейкхолдерів Кіровоградщини до участі.
Захід відкрила начальниця управління Лілія Синчук, привітала запрошених. Наголосила, що в умовах воєнного стану та бойових дій, здавалося б, поняття «Якісна школа» відійшло на задній план. Аби лиш діти мали змогу навчатися, але обов’язковою складовою якісної школи стає безпечне освітнє середовище. Тому облаштування укриттів, споруд цивільного захисту є визначальним для організації освітнього процесу. Для керівника закладу освіти є важливим створення умов безпечного освітнього середовища. У цих обставинах школа, заклад позашкільної освіти, стають своєрідним осередком, що об’єднуватиме учнів, вихованців, вихователів та вчителів як громади, так і дітей та педагогів, які вимушені були покинути свої домівки.
Ганна Суркова – керівниця обласного відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти, директор Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, депутат Кіровоградської обласної ради наголосила, що найболючіший виклик сьогодення - реалізація потенціалу дитини, соціалізація молоді. Розповіла, як освітній процес в дитячо-юнацькому центрі організовано з використанням технологій дистанційного навчання, зауважила, що надзвичайно важливо обирати гнучкі підходи та налаштовувати освітній процес так, щоб він був максимально комфортним для вихованців.
Олександр Рацул – заступник голови ГО "Асоціація підтримки освітнього партнерства", доктор педагогічних наук, професор ЦДПУ відзначив, що початкова школа, позашкільна освіта - важливі ланки у розвитку компетентностей, навичок дитини, саме від початкової школи багато в чому залежить майбутній розвиток дитини, вміння комунікувати. Спілкування дітей між собою допоможе їм відволіктися від трагічних подій, а дітям-переселенцям – дасть можливість легше адаптуватися до нових умов життя, доєднатися до спільноти.
Цю тему підтримав і Ренат Ріжняк – доктор наук, професор ЦДПУ, розробник освітньої програми ІІ магістерського рівня "Організація освітнього процесу: управління та експертиза", котрий звернув увагу учасників на те, що війна поглибила питання відсутності мотивації вчителя, ґендерного складу педагогів середньої школи. Поділився своїм досвідом, як під час проведення онлайн-занять залучати студентів до активної роботи, висловлювання своїх ідей та пропозицій, надавати можливість їм спілкуватися між собою.
Гостєва Світлана, заступник голови обкому Профспілки працівників освіти і науки України Кіровоградської області, наголосила на консолідації зусиль задля дотримання прав учасників освітнього процесу.
Інна Краснощок – заступник голови Громадської ради при ОВА, кандидат педагогічних наук, доцент ЦДПУ, ще раз повернулась до питання, наскільки у навчальному закладі важливий мікроклімат, де кожен відчуває власну гідність та ставиться з повагою до інших.
Вікторія Алексеєвець – голова ГО Молодіжний центр громадянської освіти та виховання професійно-технічної освіти, заступник директора з навчально-виховної роботи ДЗП (ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» розповіла присутнім про реалізацію експерименту міжрегіонального рівня «Формування м’яких навичок майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійно-технічної освіти» та як ці навички по кожній робітничій професії впливають на виховання працівників побутової сфери, а ще як слугують оптимізації освітнього процесу в умовах військового стану.
Заступниця начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту Майя Тутаєва, розповіла. шо саме на формування м’яких навичок зорієнтовано впровадження міжнародної програми соціально-емоційне та етичного навчання (СЕЕН). У чому новаторство СЕЕН: вона містить систему завдань і вправ, спрямованих на формування вмінь і м’яких навичок, які надзвичайно потрібні сучасним дітям, але які мало застосовуються в системі освіти, орієнтованій на суму знань. Це програма про власну стійкість, вміння вирішувати конфлікти, зменшення проявів агресивності, зниження рівня цькування, емоційне здоров'я та благополуччя всіх учасників освітнього процесу.
Підсумовуючи сказане, Лілія Синчук ще раз звернула увагу учасників круглого столу, що головне завдання - об’єднати всіх небайдужих, всіх стейкхолдерів задля реалізацї права кожної дитини на якісну доступну освіту.
Вдячні спікерам та учасникам заходу!








- Розділ: Правовий захист
| - Автор: Lenchik
- Коментарів: 0
- Переглядів: 121
|
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.