Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
: : Архіви : :
Червень 2024 (14)
Травень 2024 (7)
Квітень 2024 (12)
Березень 2024 (7)
Лютий 2024 (6)
Січень 2024 (10)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Не фінансуватимуть школи, де навчається менше сорока п’яти дітей
Не фінансуватимуть школи, де навчається менше сорока п’яти дітей Із вересня наступного року з державного бюджету не планують фінансувати школи, де навчається менше сорока п’яти дітей.

Відповідні зміни до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (постанова від 14 січня 2015 р. № 6) і формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами (постанова від 27 грудня 2017 р. № 1088) затверджено Кабінетом Міністрів. Про це інформує Урядовий портал.


«Для стимулювання підвищення ефективності шкільної мережі та якості освіти заплановано не дозволяти фінансувати коштом освітньої субвенції заклади освіти з кількістю учнів менш як 45 осіб (з 1 вересня 2025 року) та менш як 60 осіб (з 1 вересня 2026 року)», — йдеться у повідомленні.

Зміни до Порядку та умов надання освітньої субвенції і формули її розподілу покликані також привести згадані документи у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет на 2024 рік». «Постанова про внесення змін у зазначені документи застосовується з 1 січня 2024 року», — зазначено у повідомленні.

Зокрема, розподіл освітньої субвенції на 2024 рік здійснено без урахування додаткових годин навчального плану на окремі предмети, факультативні курси, індивідуальні заняття тощо та із застосуванням понижувального коефіцієнта 0,89. Цього року для бюджетів територіальних громад застосовано розрахункову наповнюваність класів, визначену на 2022 рік.

Розподіл освітньої субвенції здійснюється на основі кількості учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої освіти й коледжів станом на 1 жовтня року, що передує плановому бюджетному періоду (тобто для всіх закладів освіти визначено єдину дату). Розподіл освітньої субвенції здійснено з урахуванням агрегованої кількості інклюзивних класів до двох учнів у такому класі.

Збільшено розміри сум простою для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) та інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) — до розрахунку простою додано дні відпустки з огляду на середньомісячну заробітну плату вчителя, а також матеріальну допомогу на оздоровлення. Для отримання коштів освітньої субвенції на оплату простою педагогічних працівників ЗЗСО та ІРЦ розпорядники субвенції за бюджетами територіальних громад до 10 числа кожного місяця подаватимуть до відповідного розпорядника субвенції відомості про кількість таких педагогічних працівників, на підставі яких він щомісяця розподіляє між місцевими бюджетами освітню субвенцію.

Відповідно до чинних норм Бюджетного кодексу змінено перелік напрямів, на які можна спрямувати залишки освітньої субвенції. Зокрема, усунено норми щодо спрямування залишків для створення безпечних умов у ЗЗСО, що стосувалися пандемії COVID-19, і на проведення розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, стипендії тощо.

Кошти з освітньої субвенції отримуватимуть і приватні заклади. «До розрахунку освітньої субвенції включено тільки ті приватні школи, які виявили намір отримувати субвенцію, подали дані до програмно-апаратного комплексу «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту» та налічують понад 25 учнів (крім початкових шкіл)», — ідеться в повідомленні.

За Матеріалами - Газети ВРУ "Голос України"
  • Розділ: --- |
  • Автор: Lenchik
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 52 |
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.