Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Жовтень 2020 (3)
Вересень 2020 (4)
Липень 2020 (5)
Червень 2020 (9)
Травень 2020 (8)
Квітень 2020 (21)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
В якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки працівникам освіти ? На запитання з місць стосовно виплати допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки Міністерство освіти і науки України в листі № 1-9/223 та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України в листі № 02-8/267 від 11 червня 2001 року роз’яснили, що відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 31.01.2001 р. № 78 "Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 та частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту" допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки виплачується працівникам, які обіймають посади педагогічних або науково-педагогічних працівників (за основною посадою), у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) незалежно від тижневого (річного) навчального навантаження або обсягу роботи, що виконується. При цьому виплата допомоги провадиться цим працівникам тільки за місцем основної роботи при наданні чергових відпусток згідно з графіком їх надання. У випадках виплати компенсації за невикористану відпустку допомога на оздоровлення не виплачується.
Оскільки допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки педагогічним і науково-педагогічним працівникам відповідно до статті 57 Закону України "Про освіту" гарантовано державою, надання працівником заяви на її виплату не обов'язкове.

Прийом молодшого спеціаліста здійснюється на основі свідоцтва про народження Міністерство освіти і науки України дозволило у 2017 році приймати випускників 9-х класів на навчання за рівнем молодшого спеціаліста на основі свідоцтва про народження – якщо вони ще не отримали паспорт.

Відповідний лист було підготовлено та розіслало керівникам місцевих департаментів і управлінь освіти та навчальних закладів.

Це рішення пов’язане з тим, що підрозділи Державної міграційної служби зараз значно завантажені. Тому чимало 9-класників, які бажають вступити до навчальних закладів, не встигають отримати паспорт до початку вступної кампанії.

Водночас, відповідно до умов прийому, кожен вступник має додати до паперової заяви копію документа, що посвідчує особу. За законом, свідоцтво про народження не належить до таких документів, тож у навчальних закладах, які готують молодших спеціалістів, виникла певна колізія. Рішення МОН дозволить розв’язати цю проблему.

Нагадаємо, що з 1 жовтня 2016 року кожен громадянин України має отримати паспорт після досягнення 14-річного віку. Він виготовляється у формі ID-картки.

Завантажити лист: 342.pdf [344,07 Kb]

Розрахунок відпускних педпрацівникам Обком профспілки надає роз’яснення Міносвіти і ЦК профспілки працівників освіти і науки України «Щодо коефіцієнта коригування для розрахунку відпускних педагогічним працівникам» для використання в роботі.

Звертаємо увагу на необхідність посилення громадського контролю за станом виплати відпускних, допомоги.

Завантажити документ: schodo-koefcyenta-koriguvannya-1.pdf [109,1 Kb]