Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Серпень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
: : Архіви : :
Серпень 2022 (3)
Липень 2022 (18)
Червень 2022 (25)
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (15)
Березень 2022 (30)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ: СТАРТ НАДАНО

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ: СТАРТ НАДАНО

 

16 квітня 2015 року у клубі Кабміну за участю Прем’єр – міністра України Арсенія Яценюка відбулося засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради, на якому обговорено стан і перспективи соціально-економічного розвитку України на 2015–2016 роки в контексті започаткованих реформ і курсу держави на євроінтеграцію.

 

З профспілкової Сторони у засіданні взяли участь Г.В.Осовий - Співголова Національної ради від профспілкової сторони, Голова Федерації профспілок України;

С.М.Кондрюк – заступник Співголови НТСЕР, заступник Голови ФПУ, керівники ЦК галузевих профспілок та територіальних профоб’єднань, керівники СПО об’єднань профспілок.

На початку роботи Міністр соціальної політики  П.В.Розенко оголосив про  те, що відсьогодні соціальний діалог в країні має стати реальним.

А.П.Яценюк у своєму виступі, з якого розпочалося засідання НТСЕР, також проголосив про особисту готовність до ведення конструктивного діалогу як з роботодавцями так і з профспілками, і також оголосив про початок відновлення соціального діалогу в інтересах громадян України.

Після виступу Прем’єра було надано час для виступу заступнику Співголови НТСЕР з профспілкової Сторони С.М.Кондрюку, який закликав усіх учасників засідання до запровадження соціального діалогу, що має відповідати європейським та світовим традиціям.

Він нагадав, що найвищі посадовці передових держав, в т.ч. і США, виступаючі публічно, обов’язково включають до своїх промов дані, що характерізують стан розвитку ринку праці в країні.

С.М.Кондрюк привернув увагу присутніх до масштабів і глибини бідності в Україні, а, звертаючись до А.П.Яценюка, наголосив на тому, що працююча людина не повинна  бути бідною, як це відбувається зараз в нашій країні, що є недоречністю, тому що в такому разі працювати в Україні стає недоцільним.

Він також зазначив, що йому особисто у виступі Прем’єра на засіданні НТСЕР не вдалося почути жодних позитивних соціальних орієнтирів для людей, зокрема, як буде змінюватись ринок праці, а також оцінив політику дешевої робочої сили як антисоціальну й навіть злочинну.

С.М.Кондрюк також затронув у своєму виступі питання зростання заборгованості із заплат і оголосив основні пропозиції, напрацьовані профспілками для  подолання соціальної несправедливості в країні.

У своєму коментарі підсумків роботи НТСЕР Співголова Національної ради від профспілкової сторони, Голова ФПУ Г.В.Осовий сказав:

- Починається відновлення реального діалогу, коли він буде вестись за присутності тих осіб, які приймають, або готують управлінські рішення, тоді буде реальна робота з вирішення проблем. Тоді буде так: ми слухаємо-обговорюємо-домовляємося і приймаємо рішення, від чого отримуємо усім потрібний результат.

Сьогодні, за оцінкою Г.В.Осовго, нарешті було зроблено той вкрай необхідний крок з боку Уряду, з боку роботодавців і профспілок для вирішення надзвичайно важливих негайних питань для суспільства.

Ми взялися за розгляд і вирішення масштабного питання – узгодження позицій стосовно дій по економічному і соціальному розвитку країни на 2015-16 роки. Мені видається, - підкреслив Голова ФПУ, що участь Прем’єра у сьогоднішній дискусії - це позитивний знак.

- Сьогодні Сторони виказали своє бачення, свої пропозиції з перспектив розвитку держави, і ми побачили, що існує розуміння, як діяти в таких складних умовах, – вважає Г.В.Осовий, - Наразі немає простого рецепту, але ухилення від вирішення сучасних непростих проблем може спровокувати соціальні вибухи, – на цьому акцентувала увагу профспілкова Сторона  і головний мотив виступу Співголови НТСЕР про те, що ми як представники найманих працівників вимагаємо повернутися до них обличчям – до тих людей, хто насправді створює ВВП, відраховує податки в Держбюджет, хто фінансує оборону, і утримує врешті-решт владу.

Тому профспілкова сторона запропонувала вважати сьогоднішнє засідання як перший етап обговорення цієї тематики, створити робочі групи за напрямками та взяти до роботи усі пропозиції, що пролунали, попрацювати декілька тижнів, виробити консенсусні підходи до розв’язання питань і провести другу частину засідання НТСЕР у середні травня цього року, щоб вона видалась результативною, щоб у рішеннях ми знайшли по більшості питань консенсус.

 

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ: СТАРТ НАДАНО

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ: СТАРТ НАДАНО

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ: СТАРТ НАДАНО

СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ: СТАРТ НАДАНО

 

 

  • Розділ: --- |
  • Автор: Lenchik
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 576 |
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.