Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Червень 2022 (20)
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (15)
Березень 2022 (30)
Лютий 2022 (1)
Січень 2022 (8)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
«Бомба», яка поки що не вибухнула
«Бомба», яка поки що не вибухнула Одним з головних питань, запланованих до розгляду на засіданні Уряду 6 листопада ц.р., був законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно державних соціальних стандартів і гарантій.

Цим законопроектом, розробленим Мінсоцполітики, фактично перекреслюється вся існуюча система соціального захисту, вибудувана за роки незалежності України. Соціальну політику пропонується передати практично в «ручне управління» КМУ, надавши Уряду право самостійно визначати і встановлювати основні соціальні стандарти і гарантії.

Ці зміни зачіпляють майже все населення, тому що утискають матеріальні права як працюючих, так і пенсіонерів, чорнобильців, сімей, які потребують соціальної допомоги і підтримки, інших категорій громадян, що може викликати справжній соціальний вибух. Адже лишніх коштів у держави і бізнесу ніколи не буває і тоді замість матеріального забезпечення людей хоча б на рівні мінімальних, базових потреб, все буде підлаштоване під фінансові можливості бюджету.

За словами Голови ФПУ Григорія Осового, такі кардинальні зміни, які пропонуються Урядом, а саме - відхід від законодавчого визначення державних стандартів, можуть бути застосовані лише в умовах воєнного стану, або надзвичайної економічної кризи.

Проте, за всю історію незалежної України і навіть за умов світової фінансової кризи 2008 року, та нищівного падіння економіки 2014 р., (коли в державній казні майже не лишилося коштів) - навіть тоді український Уряд не пропонував подібних кроків по демонтажу системи соціального захисту. Зауважимо – не радянської, як це намагаються подати, а - сучасної, вибудуваної за останні роки з урахуванням міжнародних норм і європейських стандартів.

Єдиним прикладом, коли Уряду на початку 90-х років минулого сторіччя законодавчо було надано подібні повноваження, але тоді, дійсно, був надважкий стан – гіперінфляція та повністю розбалансована економіка.

Що відбувається зараз?
Протягом останніх трьох років в Україні спостерігається стійке зростання економіки, Урядом заявлено про оптимістичні перспективи економічного зростання на наступні 5 років – до 40% ВВП, прогнозується динамічне залучення інвестицій, створення мільйона робочих місць, тому вочевидь немає підстав, які б спонукали його вдаватися до таких радикальних дій, які пропонує Мінсоцполітики у згаданому законопроекті.

- У нас, експертів, цей проект законодавчого акту викликав глибоке розчарування, а у людей напевне викличе гнів і протест, - наголошує Григорій Осовий.

Він нагадав, що в нашій країні на сьогодні ухвалено і діють закони про прожитковий мінімум, про державні соціальні стандарти і гарантії, про оплату праці, пенсійне і соціальне страхування. І це – вимога Конституції, згідно з якою наша держава є соціальною і правовою. А отже, відхід від сталої системи соціального захисту людей – є не тільки анти законним, а суперечить міжнародним нормам і Конвенціям, визнаним Україною.

Можливо, це було усвідомлено урядовцями, і згаданий законопроект за пропозицією Міністра соціальної політики Юлії Соколовської було знято з розгляду на засіданні Уряду 6 листопада, а його обговорення відтерміновано.

Що, на переконання профспілок, є цілком логічним.
Таку ж позицію висловив СПО об’єднань профспілок. Адже, настільки глобальні зміни у системі соціального захисту, які стосуються практично кожного українця та їх родин, повинні широко обговорюватися суспільством, з соціальними партнерами, - сказав лідер профспілок.

Українське суспільство вимагає підвищення стандартів життя, для чого і обиралась нова влада. Тому її зусилля мають спрямовуватись на забезпечення гарантованих Конституцією і законами України прав громадян, а не навпаки.

Якщо без кінця урізати соціальні показники, в решті-решт можна дійти до абсурду, коли Уряд ні за що не відповідатиме. При такому підході ним може управляти і кухарка. Хотілося б сподіватись, що і урядовці все це усвідомлюють. Нашим співвітчизникам потрібні ефективні рішення, тим більше за умов, коли у нас зарплата і пенсії є найменшими серед 42 європейських країн, а купівельна спроможність настільки низька, що це створює загрозу поширення бідності і взагалі веде до згортання виробництва товарів і послуг.

Для пошуку ефективних рішень потрібен діалог!

На цьому постійно наполягають профспілки.


За матеріалами сайту ФПУ
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.