Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Грудень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
: : Архіви : :
Грудень 2023 (4)
Листопад 2023 (1)
Жовтень 2023 (13)
Вересень 2023 (14)
Серпень 2023 (5)
Липень 2023 (3)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Григорій Осовий: підвищувати пенсійний вік саме зараз – не актуально !
Григорій Осовий: підвищувати пенсійний вік саме зараз –  не актуально ! Григорій Осовий: підвищувати пенсійний вік саме зараз –
не актуально !

Останнім часом у ЗМІ з’являються публікації стосовно подальшого реформування системи пенсійного забезпечення в Україні, зокрема, щодо можливого підвищення віку виходу на пенсію окремих категорій працівників.

За коментарем з цього приводу ми звернулися до Григорія Осового, Голови Федерації профспілок України, найчисельнішого профспілкового профоб’єднання, до лав якого входять більш ніж 6 млн. спілчан.
Григорій Осовий:

- У відповідності до законодавства, профспілки є представниками інтересів застрахованих осіб: й не тільки тих, які працюють, а й тих, хто по завершенні страхового стажу набув права на отримання пенсії за рахунок коштів державного Пенсійного фонду. Тому інтереси пенсіонерів – цілком у сфері впливу профспілок, які докладають чимало зусиль для покращення умов пенсійного забезпечення в Україні.

На сьогодні це стосується більш ніж 12 млн. громадян, які вже вийшли на пенсію, проте майже 90% з них отримують пенсії у розмірі, що не дотягує навіть до фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб (на листопад 2016 року – 2 389 грн.). Серед факторів, що призвели до такого вкрай низького розміру пенсій – не останнім є старіння населення. На сьогодні кількість пенсіонерів в Україні перевищує кількість легально працюючих. А як відомо, у нашій країні основною є солідарна система пенсійного забезпечення, яка базується на принципі, коли працююча частина населення утримує тих, хто вже вийшов на пенсію.

Слід зазначити, що у зв’язку з періодично виникаючими економічно-фінансовими кризами, починаючи з 90-х років минулого століття, пенсійні системи багатьох європейських країн трансформувались. Зокрема, рішення про збільшення пенсійного віку прийнято у Прибалтиці, Грузії, у країнах Східної Європи (Польщі, Чехії, Угорщині) та ін. В Україні також було ухвалено рішення про поступове підвищення з 1 жовтня 2011 року пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років (щорічно на 6 місяців). Тобто цей процес розраховано на 10 років і у 2021 році пенсії для жінок призначатимуться при досягненні ними 60 років.
Для чоловіків пенсійний вік в 60 років було збережено зокрема через те, що за даними Держкомстату, тривалість життя чоловіків в країні лишається стабільно нижчою на 10 років, ніж у жінок.

Враховуючи наведені дані, профспілки переконані, що сьогодні у негайному підвищенні пенсійного віку для чоловіків необхідності немає.
За розрахунками фахівців апарату ФПУ, від збільшення пенсійного віку значного економічного ефекту не буде, і Пенсійний фонд не отримає додатково фінансових надходжень у кількості необхідної для погашення його дефіциту. Питання підвищення пенсійного віку може розглядатися виключно у зв’язку з фактором зростання середньої тривалості життя. А сьогодні фінансові проблеми Пенсійного фонду потрібно вирішувати в першу чергу шляхом «детінізації» зайнятості і заробітної плати, підвищення рівня оплати праці.

За матеріалами Прес-центру ФПУ

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.