Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Липень 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
: : Архіви : :
Червень 2024 (14)
Травень 2024 (7)
Квітень 2024 (12)
Березень 2024 (7)
Лютий 2024 (6)
Січень 2024 (10)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Комітет з питань бюджету рекомендує Раді прийняти зміни до Держбюджету – 2020
Комітет з питань бюджету рекомендує Раді прийняти зміни до Держбюджету – 2020 Комітет з питань бюджету рекомендує Верховній Раді України за результатами розгляду у повторному першому читанні прийняти проект Закону про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за основу та в цілому як Закон у новій редакції, підготовленій Комітетом з питань бюджету разом з Міністерством фінансів України.

Відповідне рішення ухвалене у суботу, 11 квітня, на засіданні Комітету з питань бюджету. Учасники засідання розглянули підготовлений до повторного першого читання проект Закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», № 3297. Законопроект № 3297, внесений до парламенту Кабінетом Міністрів, був розглянутий Верховною Радою України у першому читанні 30 березня. За підсумками розгляду було прийнято рішення направити законопроект до Комітету для підготовки на повторне перше читання за скороченою процедурою. У встановлений строк до Комітету надійшли пропозиції народних депутатів України, міністерств, інших органів влади, а також до Верховної Ради України внесено альтернативний законопроект за № 3279-1.

Як зазначається у висновку Комітету, «переважна більшість поданих пропозицій щодо законопроекту № 3279 стосується відновлення (збільшення) видатків загального фонду державного бюджету, скорочених законопроектом № 3279, без наведення реалістичних джерел покриття таких видатків, а отже відповідні пропозиції є незбалансованими».

У Комітеті разом з Мінфіном за участю Рахункової палати в межах визначеного обмеженого часу опрацьовано внесені пропозиції та підготовлено законопроект № 3279 у новій редакції.

Порівняно із законопроектом № 3279 при підготовці доопрацьованого законопроекту № 3279 передбачено, насамперед:

1) врахування пропозицій Комітету, викладених у рішенні Комітету щодо розгляду у першому читанні законопроекту № 3279, зокрема:

– виключено передбачені законопроектом № 3279 нові статті 28 і 32 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо можливості здійснення понадпланових державних запозичень;

– уточнено редакцію передбаченої законопроектом № 3279 нової статті 29 Закону щодо обмеження максимального розміру оплати праці працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ (органів влади), поширивши зазначене обмеження також на народних депутатів України, суддів, прокурорів та інших осіб, оплата праці яких регулюється спеціальними законами, на період дії карантину;

– виключено передбачені законопроектом № 3279 зміни показників доходів та видатків спеціального фонду державного бюджету на 2020 рік в частині джерел формування і напрямів використання державного дорожнього фонду;

2) збільшення на 2 млрд грн передбачених законопроектом № 3279 доходів загального фонду державного бюджету - «Кошти, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону України "Про Національний банк України"» – з 40,7 млрд грн до 42,7 млрд грн;

3) зменшення видатків загального фонду державного бюджету, передбачених законопроектом № 3279 за новою бюджетною програмою «Фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та їх наслідками», на 32,39 млрд грн (з 97,06 млрд грн до 64,67 млрд грн) із спрямуванням таких коштів:

– Міністерству охорони здоров'я у сумі 15,8 млрд грн за бюджетною програмою «Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення»;

– Міністерству соціальної політики у сумі 10 млрд грн за бюджетною програмою «Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду» та у сумі 0,6 млрд грн. за бюджетною програмою «Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення»;

4) збільшення видатків загального фонду державного бюджету Державній судовій адміністрації на 1,08 млрд грн за бюджетною програмою «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя»;

5) часткове відновлення видатків загального фонду державного бюджету за окремими бюджетними програмами, насамперед, щодо державного фонду регіонального розвитку (у сумі 4,9 млрд грн), в галузі освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я, а також у зв'язку з фактичним проведенням платежів у січні-березні п.р. за деякими видатками у більших обсягах, ніж передбачені у законопроекті № 3279 скорочені обсяги відповідних видатків.

Також законопроектом передбачені кошти на надання одноразової грошової допомоги членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров'я, які загинули від гострої респіраторної хвороби COVID-19, що пов'язано з виконанням робіт з її ліквідації. Уточнено редакцію положення щодо обмеження місячної винагороди і зарплати керівникам, членам виконавчих органів та наглядових рад суб'єктів господарювання державного сектору економіки на період дії карантину.

Проектом Закону передбачене відтермінування подання декларацій за минулий рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у період не пізніше останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому відміняється карантин, шляхом внесення відповідних змін до пункту 2-1 розділу XIII Закону України "Про запобігання корупції" (згідно з чинною нормою – до 1 червня 2020 року).

Передбачене зупинення тимчасово, на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни, проведення конкурсів на посади державної служби та призначення на такі посади за результатами конкурсу. Також передбачене незастосування у 2020 році положень Закону України «Про публічні закупівлі» при використанні коштів державного бюджету на надання державної підтримки телерадіокомпаніям, які функціонували на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і надають інформаційні послуги.

За підсумками розгляду Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» за результатами розгляду у повторному першому читанні прийняти за основу та в цілому як закон у новій редакції, підготовленій Комітетом з питань бюджету разом з Міністерством фінансів України.

Під час засідання члени Комітету також розглянули погодження перерозподілу видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров'я України, та розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я.

За матеріалами сайту Верховної Ради України
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.