Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Червень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Червень 2022 (20)
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (15)
Березень 2022 (30)
Лютий 2022 (1)
Січень 2022 (8)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Юрій Кулик: «Федерація профспілок України поза політикою, її головне завдання – соціально-економічний захист людей»

 Юрій Кулик: «Федерація профспілок України поза політикою,  її головне завдання – соціально-економічний захист людей»

 

Федерація профспілок України підтримує курс Української держави на Євроінтеграцію та вважає головним пріоритетом своєї діяльності соціально-економічний захист працівників. Про це заявив Голова Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Голова ФПУ Юрій Кулик на прес-конференції «Профспілки і громадянське суспільство. Поточний момент», що відбулась 28 грудня у прес-центрі Інформаційно-аналітичної агенції «Главком». У заході також узяв участь в.о. першого заступника Голови ФПУ Григорій Осовий.

Виступаючи перед журналістами Голова Федерації профспілок України Юрій Кулик зазначив, що ФПУ у своїх статутних документах задекларувала: вона поза політикою, не підтримує жодної політичної партії. І завжди дотримується цього принципу. «Коли були вибори до Верховної Ради, ми прийняли рішення, що кожна членська організація самостійно визначається у своїх політичних уподобаннях, - підкреслив Юрій Кулик. – Тому, коли дехто з політиків говорить, що вони діють від імені 8 млн. членів профспілок (а саме стільки об’єднує зараз ФПУ), це просто не правда. Тому ми поза політикою. Ми підтримуємо вітчизняного товаровиробника, виступаємо за створення нових робочих місць, своєчасну виплату і підвищення розміру заробітної плати. Головне для нас – соціально-економічний захист членів профспілок». 

Рішеннями Президії ФПУ членам профспілок - учасникам мирної акції «Євромайдан» у період з 2 по 25 грудня було надано необхідну підтримку для розміщення, обігріву, харчування та надання медичної допомоги. Крім того, у своїх заявах Президія ФПУ висловила ставлення до нинішньої економічної та суспільної ситуації, - зазначив Юрій Кулик.

Голова ФПУ також проінформував, що Президія ФПУ 25 грудня на своєму засіданні більшістю голосів ухвалила рішення не продовжувати термін дії договорів про оренду учасниками Євромайдану окремих приміщень Будинку спілок та організацію їх харчування у Комбінаті харчування. Щодо Міжнародного центру культури і мистецтв, колишній «Жовтневий палац», ФПУ, керівництво закладу не мають взагалі жодних договірних стосунків із учасниками протестних акцій.

В.о. першого заступника Голови ФПУ Григорій Осовий зазначив, що рішення ФПУ надати необхідну підтримку для розміщення, обігріву, харчування та надання медичної допомоги учасникам мирної акції «Євромайдан» було прийнято тому що серед людей, які вийшли висловити свою думку щодо подій в країні – були члени профспілок. Але Будинок спілок майже місяць використовується у якості готелю та лікувального закладу – не за призначенням, - господарюючі суб’єкти ФПУ отримують значні збитки.  Все це, підкреслив він, змушує ФПУ, як господаря Будинку профспілок, не продовжувати угоду про оренду його окремих приміщень учасниками акції «Євромайдан».

Юрій Кулик  та Григорій Осовий відповіли на чисельні запитання представників ЗМІ.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ 

 

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.