Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Листопад 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
: : Архіви : :
Листопад 2022 (11)
Жовтень 2022 (12)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (10)
Липень 2022 (18)
Червень 2022 (25)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Профспілки пікетували Кабінет Міністрів України

Профспілки пікетували Кабінет Міністрів України

15 жовтня 2014 року відбулася солідарна акція протесту профспілок з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з бідністю у формі маніфестації та пікетування Кабінету Міністрів України. Ця акція ініційована Федерацією профспілок України. Рішення про її проведення прийнято на Всеукраїнському форумі профспілок «За гідну працю і добробут людини», який відбувся 7 жовтня.

Приблизно п’ять тисяч спілчан вийшли з гаслами «За гідну працю – за гідне життя». Освітянська делегація була однією з найчисельніших – понад 850 працівників освіти, серед яких учителі, викладачі, вихователі, студенти ВНЗ з міста Києва, Київської, Чернігівської, Сумської, Вінницької, Одеської, Черкаської, Кіровоградської, Полтавської та інших областей. 

Від Кіровоградщини в акції брали участь понад 80 членів профспілок в т. ч. 12 освітян: представники студентів, викладачів ВНЗ, учителі, вихователі ДНЗ, представники позашкільних установ.

Основними вимогами демонстрантів до Кабміну стали питання забезпечення соціально-трудових і профспілкових прав та інтересів працівників. 

На мітингу люди висловлювали обурення черговими спробами урядовців обмежити соціальні права працюючих та не можуть погодитися з антисоціальними пропозиціями Уряду, що містяться в численних законодавчих ініціативах та нормативних актах.

Наочним прикладом антисоціальної політики є підвищення в поточному році цін і тарифів на газ, житлово-комунальні та транспортні послуги, товари першої необхідності, продукти харчування при одночасному замороженні мінімальної заробітної плати, пенсії, штучному заниженні рівня прожиткового мінімуму, поширенні безробіття, зарплатних боргах трудящим, дискримінації в оплаті праці працівників бюджетної сфери зниження виплат за престижність праці, замороження зарплат і пенсій та багатьох інших фактів наступу на соціальні права громадян, на фонди соціального страхування.

Профспілки виступили проти:

• Скорочення робочих місць і заморожування заробітних плат, пенсій.
• Економії бюджетних коштів виключно за рахунок працюючого населення, пенсіонерів, членів їхніх сімей.
• Підвищення цін та тарифів в умовах падіння реальних доходів.
• Безправ’я людей у трудових відносинах, поширення нелегальної зайнятості без законного захисту та безпеки праці.
• Позбавлення працівників і їхніх дітей санаторно-курортного лікування та оздоровлення, руйнації в цілому ефективно працюючої самоврядної системи соціального страхування.
• Вибірковості Уряду в проведенні соціального діалогу і прийняття суспільно важливих рішень без урахування позиції профспілок.


У виступах представники від профспілок вимагали зберегти та створити достатню кількість сучасних робочих місць, особливо для молоді, не допустити зупинки державних підприємств через обмеження в енергоресурсах, а також погасити зарплатні борги та забезпечити виплати застрахованим особам в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, зокрема в зоні проведення АТО, та підтримати законодавчі пропозиції профспілок щодо надійного захисту права працівника на своєчасне отримання винагороди за працю.

Одними з важливих вимог є підвищення з 1 січня 2015 року рівня мінімальної заробітної плати, пенсії, прожиткового мінімуму не менш ніж на рівень інфляції за 2014 рік, відновлення повноцінної індексації трудових доходів, пенсій і соціальних виплат.

Також мітингуючі вимагали жорстко боротися з тіньовою економікою і ухиленням від сплати податків, ліквідувати дискримінацію в оплаті праці працівників бюджетної сфери і зайнятих на державній службі та в органах місцевого самоврядування, повернути державним інспекціям скасоване право вільного доступу до робочих місць для гарантованого захисту трудових прав, життя та здоров’я кожного працівника, а також при проведенні економічних реформ забезпечити поступове досягнення європейських соціальних стандартів.

Учасники акції ухвалили вимоги до Кабінету Міністрів України, а також звернення до Верховної Ради України і Глави держави щодо соціально-економічного забезпечення працівників. Переговорна група на чолі з Головою ФПУ Григорієм Осовим передала Уряду вимоги трудових колективів у вигляді резолюції. 

Профспілки закликали Уряд невідкладно розпочати діалог із соціальними партнерами для визначення практичних завдань, строків, індикаторів та механізмів реалізації основної мети реформ – досягнення європейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати та безпеки праці, оподаткування, соціального розвитку, ефективного виробничого та трудового потенціалу країни для успішної конкуренції на світових ринках.

Профспілки пікетували Кабінет Міністрів України

Профспілки пікетували Кабінет Міністрів України

Профспілки пікетували Кабінет Міністрів УкраїниПрофспілки пікетували Кабінет Міністрів України

 

 

 

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.