Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Жовтень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
: : Архіви : :
Жовтень 2021 (3)
Вересень 2021 (10)
Серпень 2021 (1)
Липень 2021 (4)
Червень 2021 (9)
Травень 2021 (8)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Людина повинна бути в центрі уваги

Людина повинна бути в центрі уваги

14 років в Петрівськоїму районі працює клуб ветеранів педагогічної праці «Свічадо», голова клубу Гуренко Ніна Василівна – ветеран педагогічної праці.

Систематично проводяться засідання клубу, які вийшли за межі однієї школи, стали виїздними, в яких бере участь більше 100 педагогів-ветеранів.

На засіданнях клубу запрошуються працівники обкому профспілки працівників освіти і науки, голови районної та сільських рад, постійний учасник і організатор цих засідань начальник відділу освіти райдержадміністрації Г.Л. Москалець.

30 квітня 2014 року у Володимирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося традиційне весняне засідання  клубу ветеранів педагогічної праці «Свічадо». Цього разу воно було присвячене Великоднім святам та Дню матері в Україні.

 На порозі школи дорогих гостей господарі вітали щирим словом та хлібом-сіллю. Святкова зустріч продовжилася в урочисто прибраній актовій залі, де ветерани переглянули виставку «Від творчого вчителя – до творчого учня» та відеопрезентацію «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів: будні та свята».

 Із вітальним словом до педагогів звернулися директор школи Гаврилова В.О., начальник відділу освіти райдержадміністрації Москалець Г.Л., голова ветеранського клубу Гуренко Н.В., голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Горбанець Л.М.,  Ганнівський сільський голова  Цапенко Н.С. У їхніх виступах звучали слова вдячності за вагомий внесок кожного педагога-ветерана у розвиток освіти на Петрівщині, особливі побажання   в переддень свята Матері  були адресовані   присутнім жінкам, матерям , бабусям, найближчим, найдорожчим, найдобрішим людям  на світі.

Не обійшлося на святі без подарунків. Учнівський та педагогічний колективи підготували для дорогих гостей святкову програму, де звучали пісні, вірші в їхню честь, а ще вручили кожному писанку та  черговий випуск газети  «Свічадо».

Закінчилося свято  своєрідним святковим вогником «Зустріч в колі однодумців», де ветерани мали змогу поспілкуватися, прочитати власні вірші, заспівати улюблену пісню.

        

   

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.