Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
: : Архіви : :
Січень 2021 (9)
Грудень 2020 (9)
Листопад 2020 (5)
Жовтень 2020 (4)
Вересень 2020 (4)
Липень 2020 (5)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія На сучасному етапі децентралізаційних процесів, реформування освітньої галузі особливо актуальним є посилення ролі первинних профспілкових організацій у захисті трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, удосконалення форм і методів співпраці та соціального діалогу.

Реалізуючи зазначені завдання відповідно до плану роботи обкому профспілки 20-22 вересня 2018р. на базі Олександрійської міської організації профспілки відбувся обласний семінар голів районних і міських комітетів профспілки на тему: «Шляхи вдосконалення роботи первинних профспілкових організацій щодо організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, мотиваційних аспектів профспілкового членства в умовах реформування освітньої галузі».

В роботі семінару взяла участь начальник управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради Чернецька В.М., яка в процесі відвідування навчальних закладів ознайомила з позитивними змінами у організації їх діяльності, наголосила на співпраці з освітянською профспілкою щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти міста на основі постійного удосконалення форм і методів соціального партнерства, успішного вирішення питань зміцнення навчально-матеріальної бази закладів освіти, створення нормальних умов для праці навчання і побуту працюючих та учнівської молоді, забезпечення реалізації положень закону України «Про освіту» в т.ч. щодо оплати праці.

Про завдання профспілкових організацій закладів освіти області щодо дотримання статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, мотиваційних аспектів профспілкового членства, ознайомлення з розпорядчими документами та постановами Центрального комітету та обкому Профспілки, зокрема, про організацію наступальних протестних дій в рамках Всеукраїнської акції профспілок у зв’язку з ігноруванням вимог та пропозицій нашої профспілки до проекту Державного бюджету України на 2019р., про особливості функціонування мережі профорганізацій, формування місцевих бюджетів на 2019р. в умовах адміністративної децентралізації та реформування освітньої галузі, про підсумки оздоровлення дітей влітку 2018р. тощо повідомив у своєму виступі в.о. голови обкому профспілки Петров С.Ю.

Гостєва С.А. – юрисконсульт обкому профспілки звернула особливу увагу на особливості громадського контролю за дотриманням законодавства про працю в освітніх закладах в умовах реформування галузі.

Про здійснення контролю за виконанням Статуту Профспілки в частині проведення пленумів, президій, зборів та засідань профкому, і зокрема, звітних зборів у первинних профорганізація закладів освіти повідомила Коваленко Т.І. – зав. оргвідділом обкому профспілки.

Аннікова О.М. – директор науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради ознайомила з практикою проведення Ed Camp та організацією проходження курсів підвищення кваліфікацій в умовах онлайн.

Про досвід роботи Олександрійської міської організації профспілки щодо активізації діяльності первинних профорганізацій закладів освіти міста у частині організаційного і фінансового зміцнення Профспілки, збереження та нарощування профспілкового членства, забезпечення єдності та солідарності дій первинок поділилась голова міської організації Слєта В.Я.

Учасники семінару відвідали первинні профорганізації закладів освіти міста, ознайомилися з досвідом їх роботи. Зокрема, під час презентації НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. №9 – спеціалізована школа» керівник Малишева Т.А. і голова профкому Волошко Р.С. розповідали про соціальне партнерство у вирішенні соціальних питань: вчасної виплати заробітної плати, надбавок, створенні нормальних умов праці для працівників та учнів школи, а також у питаннях збережень профспілкового членства, участі членів профспілки у різних культмасових і спортивних заходах тощо.

Педагогічний колектив ЗШ №10 (директор Петренко Т.І., голова профкому Савченко В.М.) ознайомив учасників семінару з чіткою організацією співпраці адміністрації і профспілкової організації на реалізації положень колдоговору в частині забезпечення соціальних гарантій працівникам, системною роботою педколективу по впровадженню ідей В.О. Сухомлинського, 100-річний ювілей якого у вересні ц.р. відзначає педагогічна спільнота. Колектив школи активно співпрацює з меценатами, зокрема щиро вдячний колишньому випускнику А.В. Полянському, який регулярно допомагає у вирішенні питань зміцнення навчально-матеріальної бази закладу: обладнав комп’ютерний клас, кабінет технології трудового навчання, здійснює фінансування восьми гуртків.

Особливо приємно вразила робота адміністрації і профспілкового комітету ЗНЗ №15, який два роки працює за новою програмою «Нова українська школа». Про те, як здійснювався перехід школи на навчання за новою програмою, розповів керівник школи Кравченко Б.Є., а голова профкому Кульба Л.П. повідомив про те, як виконується колдоговір школи і як навчальний заклад став переможцем обласного конкурсу на кращий колективний договір і нагороджений Дипломом ФПО.

Про досвід спільної роботи адміністрації НВК «ЗНЗ – І-ІІІ ст. №19 – ДНЗ «Лісова казка» і профспілкової організації повідомили керівник школи Овчаренко Н.Є. та голова профкому Запека О.В., в т.ч. про нові форми роботи закладу, спільні дії сторін по виконанню колдоговору, в якому окрім соціального захисту спілчан важливе місце відводиться пропаганді здорового способу життя, зокрема організована система роботи центру здоров’я, співпраця з корпусом миру, підтримуються тісні зв’язки з військовою частиною.

Учасники семінару ознайомилися з роботою ЦДЮТ м. Олександрії, відвідали краєзнавчий музей АРТ – галерею та взяли участь у майстер-класі.
Приємні спогади залишились в учасників семінару про відвідування ДВНЗ «Олександрійський політехнічний коледж» (директор Савченко Л.М., заступник директора з виховної роботи Бульба Т.М., голова профкому Гарасюта І.М.), а також від сучасного гало центру – соляної кімнати «Солька», в якому за доступну ціну можна оздоровитись, про що дбає міський комітет профспілки.

В ході семінару учасники отримали методичні матеріали, підготовлені обкомом профспілки та міськкомом профспілки, поділились власним досвідом, обговорили шляхи реалізації існуючих проблем, збагатились позитивними враженнями від цікавого насиченого семінару, за організацію якого висловили особливу вдячність голові Олександрійського міськкому профспілки Слєті В.Я. та профактиву.
Коваленко Т.І., зав. оргвідділом обкому профспілкиВиїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
Виїздний семінар профактиву на базі закладів освіти м. Олександрія
  • Розділ: --- |
  • Автор: Lenchik
  • Коментарів: 0
  • Переглядів: 472 |
Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.