Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
: : Архіви : :
Березень 2021 (3)
Лютий 2021 (8)
Січень 2021 (11)
Грудень 2020 (9)
Листопад 2020 (5)
Жовтень 2020 (4)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Звернення координаційної ради обласних профспілкових організацій бюджетних галузей до Верховної Ради України

                                                                                        Верховній Раді України

Координаційна рада організацій профспілок бюджетних галузей Кіровоградської області від імені майже 100 тисяч членів профспілок звертається до Вас у зв’язку з критичною ситуацією, що склалася з розрахунками видатків на освіту, охорону здоров’я, культуру, державні установи внаслідок чого під загрозою опинилась своєчасна та в повному обсязі виплата заробітної плати працівникам, має місце скасування законодавчо встановлених доплат, надбавок та інших державних гарантій, введення режиму неповної зайнятості, що негативно позначається на якості надання державних послуг населенню цими галузями.
Недофінансування бюджетних галузей за останні роки набирає характеру системності. За попередніми підрахунками тільки для повної виплати заробітної плати до кінця 2012 року у області не вистачає понад 75 млн.грн.
Вважаємо неприпустимим при формуванні бюджету 2013 року перенесення старих підходів у забезпеченні неповного бюджетного покриття необхідних витрат кожної з бюджетних галузей, а також оптимізації видатків шляхом жорсткої економії, в т.ч. за рахунок соціальних виплат працівникам.
Підтримуючи наміри Уряду здійснити поетапне підвищення заробітної плати працівників бюджетних галузей із забезпеченням законодавчо встановлених гарантій з оплати праці, відповідно до схваленої Кабінетом Міністрів України Концепції удосконалення оплати праці в бюджетній сфері, вважаємо неприйнятним розроблений Міністерством соціальної політики механізм удосконалення оплати праці працівників бюджетної сфери на основі методики віднесення посад працівників бюджетної сфери до певних розрядів ЄТС, як такого, що передбачає регрес в оплаті працівників бюджетних галузей до рівня 2007-2008 р.р., зменшує тарифні розряди більшості професій і не можемо погодитись з тим, що розрахунковий мінімум зарплати за ЄТС у працівників бюджетної сфери майже на 300 грн. нижчий, ніж у госпрозрахунковій сфері, і в цілому заробітна плата у бюджетній сфері значно нижча від встановленої чинним законодавством, внаслідок чого знижується престижність праці у цих галузях.
Одночасно викликає занепокоєння відсутність чіткого визначення проблем соціально-економічного захисту студентської молоді та науково-педагогічних і педагогічних працівників, а також випускників – молодих спеціалістів у законопроекті «Про вищу освіту».
Працівники бюджетної сфери вважають, що відтермінування введення в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» підриває віру в ефективність проведення адміністративної реформи в Україні і очікувань всіх державних службовців на гідний рівень оплати праці.
Вимагаємо вирішення цього питання шляхом впровадження в 2013 році поетапного підвищення мінімального розміру посадових окладів державних службовців, закріпивши цю норму в Генеральній угоді.
З метою дотримання трудових прав і інтересів десятків тисяч працівників закладів та установ державної санепідемслужби України, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення України наполягаємо на тимчасовому припиненні заходів, пов’язаних з ліквідацією закладів і установ державної санітарно-епідеміологічної служби України, вивільненням працівників та продовженні подальшого обговорення та узгодження спільних дій щодо її реформування.
Враховуючи зазначене, вимагаємо вжити заходів для вирішення питання щодо забезпечення фінансування бюджетних галузей в розмірах, які б гарантували нормальне функціонування закладів і установ освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та державних установ, виконання норм чинного законодавства щодо трудових соціально-економічних прав та інтересів працівників, перегляду у бік збільшення нормативу бюджетного забезпечення галузей.

Голова обкому профспілки
працівників освіти і науки України                                               С.Скалько

Голова обкому профспілки  
працівників охорони здоров’я України                                        Л.Козлова

Голова обкому профспілки
працівників культури України                                                     З.Кадук

Голова обкому профспілки
працівників державних установ                                                 В.Федотов


Прийнято на засіданні координаційної
ради організацій профспілок бюджетних
галузей Кіровоградської області
04 грудня 2012 року


Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.