: : Навігація : :
: : Календарь : :
: : Архіви : :
: : Партнери : :
Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією
- Гість
Будь ласка, зареєструйтесь
: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
: : Актуальні документи : :
- ВІДПОЧИНОК. САНАТОРІЙ ЧЕРЕМОШ. МОРШИН
- Санаторій Черемош м.Моршин знаходиться в центрі курорту, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому від...
- Статут профспілки працівників освіти і науки України
- Завантажити статут [attachment=305] ...
- КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР (УГОДА) між управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним комітетом профспілки працівників освіти і науки України на 2012– 2015 роки
- Завантажити угоду [attachment=2] ...
- Розмір мінімальної заробітної плати: позиція профспілок
- В основу державної соціальної політики покладено ідею соціальних мінімумів: прожитковий мінімум, мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, ака...
- Контакти
- КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ &nb...
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 41
|
На веб-сайті Електронних петицій Кабінету Міністрів України оприлюднено петицію «Прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про підвищення І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки до розміру 3600 грн».
Петиція створено за ініціативою Львівської обласної організації Профспілки у зв’язку із зволіканням Урядом прийняття рішення про підвищення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду за ЄТС до 3 600 гривень, виходячи з якого розраховуються посадові оклади та ставки заробітної плати педагогічних і науково-педагогічних працівників, яке мало відбутися з 1 квітня 2024 року.
У неодноразових зверненнях ЦК Профспілки працівників освіти і науки України про необхідність встановлення з 1 квітня 2024 року посадового окладу працівника І тарифного розряду за ЄТС в розмірі 3 600 гривень наголошувалося, що таке рішення вкрай необхідне з метою забезпечення диференціації заробітної плати працівників установ та закладів освіти і науки, з урахуванням професійної кваліфікації, складності, важливості, відповідальності їхньої роботи.
Текст петиції, для розгляду Кабінетом Міністрів України якої необхідно зібрати не менше 25 000 голосів протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення, розміщено на сайті Електронних петицій КМУ.
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 36
|
Кіровоградський обком Профспілки працівників освіти і науки України доводить до відома і врахування у роботі дані про залишки освітньої субвенції у місцевих бюджетах станом на 1 вересня 2024 року, які становили 172 584,2 тис. грн проти 191 752,3 тис. грн станом на 1 серпня, та проти 172 985,6 тис. грн станом на 1 липня.
Тобто за місяць сума залишків зменшилася на 19 168,1 тис. грн.
Нагадуємо, що місячні призначення освітньої субвенції на вересень становлять 493 003,6 тис. грн, на жовтень - 497 037,5 тис. грн, на листопад 500 988,2 тис. грн, на грудень 492 662,0 тис. грн.
Завантажити файл:
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 29
|
У разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину – особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи.
У разі звільнення працівника, які саме відпустки компенсуються?
Виплата грошової компенсації за невикористані дні відпустки передбачена ст. 24 Закону про відпустки та ст. 83 КЗпП. Так, при звільненні компенсації в обов’язковому порядку підлягають тільки два види відпусток.
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 28
|
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України подав пропозиції до проєкту Державного бюджету на 2025 рік, які спрямовані на поліпшення фінансування освітньої сфери та умов праці педагогів.
Пропозиції скеровано до Спільного представницького органу об’єднань профспілок та Народних депутатів України – членів Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.
Пропозиції Профспілки до проєкту Державного бюджету на 2025 рік
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 18
|
Заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк прокоментував «Єдиним новинам» питання оплати праці освітян у сюжеті щодо викликів, з якими стикаються вчителі та учні в умовах війни.
Нещодавно міністр освіти в інтерв'ю BBC заявив, що середня зарплата педагогів лише 12 тисяч гривень. Чи можуть вони сподіватися на збільшення заробітної плати або ж готові ще дужче затягнути паски? І головне, чи існують способи підвищити оклади вчителям – дивіться у сюжеті телеканалу «Інтер» для «Єдиних новин».
За матеріалами ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 19
|
Зазвичай працівник має право звільнитись за власним бажанням не пояснюючи причини, подавши за 2 тижні письмову заяву. Але є випадки, коли можна звільнитись за власним бажанням раніше, вказавши в заяві дату звільнення та поважні причини, які визначені ч. 2 ст. 38 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) та ст. 4 Закону України від 15.03.2022 № 2136-ІХ «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».
Звільнення за власним бажанням: підстава та заява
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 46
|
До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких людина підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за які з 1 січня 2004 року, дати набрання чинності Законом України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», щомісяця сплачені страхові внески.
У статті 24 цього Закону визначено, що страховий стаж після 1 січня 2004 року обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, а за періоди до набрання ним чинності – в порядку, визначеному раніше діючим законодавством.
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 42
|
Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. № 78», що стосується педагогічних і науково-педагогічних працівників, які працюють за межами України.
Реалізація постанови дозволить зараховувати до стажу їхньої педагогічної роботи для виплати надбавки за вислугу років час роботи цих працівників на відповідних посадах за кордоном. Йдеться про період з 24 лютого 2022 року до припинення або скасування воєнного стану та протягом одного року після припинення або скасування воєнного стану.
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 27
|
Попри складне становище, держава продовжуватиме підтримувати тих, хто потребує допомоги. Частиною підтримки для внутрішньо переміщених осіб, є допомога на проживання.
Така допомога виплачується щомісяця на кожного члена сім'ї ВПО з вразливих категорій українців. Наразі понад 1,2 млн українців, які через війну змушені були залишити свої домівки, отримують цю допомогу.
- Разділ: Соціально-економічний захист
| - Автор: Lenchik
- Комментарів: 0
- Переглядів: 35
|