Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
: : Навігація : :
: : Календарь : :
«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
: : Архіви : :
Лютий 2020 (11)
Січень 2020 (30)
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (11)
Жовтень 2019 (14)
Вересень 2019 (14)
: : Партнери : :

Зворотній зв'язокЗв'язок з адміністрацією

: : Опитування : :
Як Ви ставитесь до пенсійної реформи? [?]
Позитивно
Негативно
Влаштовує... Але...
Зовсім негативно
Нецікавлюсь
: : Актуальні документи : :
Про окремі аспекти оподаткування профспілкових організацій

Про окремі аспекти оподаткування профспілкових організацій

 

Про окремі аспекти оподаткування профспілкових організацій

 

За ініціативи Федерації профспілок України 26 лютого ц.р.  відбулася зустріч представників членських організацій та структурних підрозділів апарату ФПУ з представником Державної фіскальної служби України Тимощук С.В. щодо порядку оподаткування профспілкових організацій.

Тимощук С.В. проінформовала про важливі для профспілок питання стягнення податку на прибуток підприємств та військового збору, звернувши увагу на те, що найближчим часом на офіційному сайті ДФСУ та в журналі «Вісник  Державної фіскальної служби України» буде розміщено роз’яснення щодо порядку оподаткування неприбуткових, в т.ч. профспілкових, організацій.

 

Під час обговорення представником ДФС було повідомлено:

 

 Щодо неплатників податку на прибуток

ДФС України розглядає профспілкові організації, як громадські організації,  які не є платниками податку на прибуток підприємств відповідно до пп. 133.1.1.  п. 133.1. ст. 133 Податкового кодексу України.

 

 Щодо Реєстру  неприбуткових організацій і установ

Мінфіном наразі готується проект Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, який буде розміщено на офіційному сайті Мінфіну. Планується, що всі неприбуткові організації і установи, включені до Реєстру, повинні будуть перереєструватися.

Зважаючи на це, учасники засідання звернулися до представника ДФСУ з проханням сприяти введенню перереєстрації в спрощеному (автоматичному) режимі для тих організацій і установ, які вже зареєстровані в Реєстрі.

У зв’язку з цим,  закликаємо членські організації ФПУ проявити солідарність в цьому питанні та надіслати Мінфіну пропозиції щодо запровадження автоматичної перереєстрації (у разі відсутності відповідної норми в оприлюдненому проекті Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій на сайті Мінфіну).

 

Щодо доходів, звільнених від оподаткування,  та податкової звітності

В рамках підготовки змін до Податкового кодексу України наразі розглядається питання щодо відновлення дії попередньої редакції норми Податкового кодексу (ст.157) стосовно переліку  звільнених від оподаткування доходів профспілкових організацій та порядку подання профспілками податкової звітності.

Податковий звіт неприбуткових установ та організацій за 2014 рік має подаватися профспілковими організаціями за старими правилами, що діяли до 01.01.2015 р.  При цьому, фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва (форми №1-м та 2-м) подається лише у разі отримання доходів, що підлягають оподаткуванню.

 

 Щодо відрахувань коштів підприємств, установ і організацій на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу  

В Податковому кодексі збережено раніше діючий механізм, передбачений абзацом «б» пп. 138.10.6. попередньої редакції Податкового кодексу України, щодо включення до інших витрат звичайної діяльності коштів, перерахованих роботодавцями первинним профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу відповідно до ст. 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

При цьому, позитивом є те що, роботодавці, які мають річний оборот не більше 20 млн.грн., можуть включати до витрат зазначені перерахування в повному обсязі.

 

Щодо військового збору

При здійсненні профспілкової виплати члену профспілки в сумі 3000 грн. застосовується правила, аналогічні для податку на доходи фізичних осіб.    Відтак, оподаткуванню військовим збором підлягатиме сума, яка перевищує 1710 грн.: (3000 – 1710)*1,5% = 19,35 грн.

 

Федерація профспілок України

Департамент бюджетної політики

та соціального захисту

 

Эксклюзивные шаблоны DLE скачать бесплатно для dle.
Популярные игры онлайн для домашнего отдыха.
Диснеевские мультики скачать и смотреть онлайн.
Современное тепловое оборудование для обогрева дома.
Смотри какие красивые мотоциклы можно купить.
Добро пожаловать на сайт киа клуб и киа форум.
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.